Ekibimizde en çok tasarımcıyı barındıran departman olan Logo Tasarım departmanımız, Web Tasarım bölümümüz ile birlikte en çok tercih edilen alandır. İlk olarak Logo Yesa ismiyle çıkmış olduğumuz bu yolda, zamanla bir ekip haline geldik ve Yesa Tasarım adını aldık. Ekibimizle markanızı temsil edecek, göze çarpan, etkileyici logonun önemini biliyor ve bu öneme hizmet edecek logolar tasarlıyoruz. Hiçbir logoyu birbiriyle aynı şekilde yapıp teslim etmeyerek logonuzun tamamen size ve sizin firmanıza özgü olmasını sağlıyoruz.


Logo bir şirketin kimliğini yansıtan en önemli görsel ögedir. Bir markanın yüzü logosudur. İsminiz ve logonuzla tanınırsınız, logonuzla akılda kalırsınız. Potansiyel müşterilerinizin ilk baktığı ve hakkınızda olumlu/olumsuz önyargıya sahip olduğu görsel ögedir. Diğer markalardan sizi ayıran şey de logonuzdur. Her markanın kendine özgü logosu tescillenmiştir ve ürünlerinde bu logolar kullanılır. Logo bir markanın kurumsallığına, vizyonuna, misyonuna ve hikayesine uygun tasarlanmalıdır. Markanızı anlatmayan logo verdiğiniz hizmeti ve markanızı doğru yansıtamaz. Markanızın potansiyel müşterilerinizle bağ kurması gerekir. Bunu sağlayan en önemli faktör logonuzdur.


Nasıl Çalışıyoruz?

Bize ulaştığınızda ilk olarak firmanız ile ilgili sizden temel bilgileri alıyoruz. Daha sonra logonuzu tasarlamaya başlamadan önce size logonuz ile ilgili bizim aklımızdaki soruları yöneltiyoruz ve söylediklerinizi not alıyoruz. Daha sonra ihtiyaçlarınızı dikkate alarak paket seçiminizi yapıyorsunuz. Seçmiş olduğunuz paket doğrultusunda size belirttiğimiz süre içerisinde logolarınızı tasarlıyoruz. Yesa Tasarıma özgü olan hızlı teslimat/ fazla alternatif felsefemiz çerçevesinde size kısa zamanda bol alternatifli, kreatif, yaratıcı ve özgün logolar sunuyoruz. Tasarım sürecinde sizinle iletişimi koparmıyor tasarımlardaki ilerlememizi sizinle paylaşıyoruz. Geri bildirimleriniz sonucunda eklemek istediğiniz bir şey olmazsa logonuzu tüm formatlarda size teslim ediyoruz. Revize talepleriniz olursa bu talepler üzerinden birlikte geçerek, istekleriniz doğrultusunda revizeleri gerçekleştiriyoruz. İş bittikten sonra bile size olan desteğimizi kesmiyor, bir isteğiniz olursa elimizden geldiğince gerçekleştirmeye çalışıyoruz.


Tasarımları Görmek İçin

Hemen Tıkla
Bize Ulaşın!
Detaylı bilgi için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.