Biz kimiz?

Her biri kendi alanında uzman ve profesyonel ekibimizle birlikte birçok farklı alanda hizmet veriyoruz. Bizi Yesa Tasarım yapan en önemli özelliğimiz, hiçbir işte bireysel çalışma olmamasıdır. Ortaya koyduğumuz her ürün, bir şahısın değil bir ekibin eseridir. Özellikle tasarım alanında yapmış olduğumuz tüm tasarımları, tasarım ekibimizin ortak çalışmasının bir sonucu olarak size sunuyoruz. Tasarımlarımız size sunulmadan önce, birden fazla profesyonel göz tarafından kontrol edilip önünüze geliyor. Gençliğin dinamizmini ve deneyimin profesyonelliğini barındıran uzman kadromuzdan hizmet alırken, 7/24 iletişim kurabilir, fikir ve önerilerinizi dilediğiniz zaman bizimle paylaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Yesa Tasarım olarak her zaman birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan son ana kadar sizinle iletişim halinde olup, isteklerinizi tamamen arzuladığınız biçimde size teslim etmeye çalışıyoruz. Memnun kalmadığınız veya herhangi bir yerinin değişmesini istediğiniz tasarımlarda, dilediğiniz revizeleri memnuniyetle, hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Başladığımız günden beri sürdürdüğümüz yüksek müşteri memnuniyeti oranımızı hep en yüksekte tutmaya gayret gösteriyoruz. İş teslimini gerçekleştirip siparişi kapattıktan sonra bile, çalışma ortaklığımızı sonlandırmıyor, bir isteğiniz olursa gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Ekip Ruhu

‘’İnsanın en büyük buluşu ateş, tekerlek, motor ya da maddi dünya ile ilgili her hangi bir şey değildir, insanın en büyük buluşu, anlaşarak ekip halinde çalışmaktır.’’ B.Senning

Bir işte başarılı olmanın altın kuralı, yaptığınız işi severek yapmanız ve çalışma ortamınızda mutlu olmanızdır. Eğer bir işi severek yapıyorsanız, başarı kendiliğinden gelecektir. Yesa Tasarım olarak biz de başarımızı mükemmel ekip ruhuna ve işimizi severek yapmamıza borçluyuz. Birbirimizi çalışma arkadaşı olarak değil, aile olarak görüyoruz. Her işimizi takım çalışmasıyla yaptığımız için de bunun gerekli olduğunu biliyoruz.


Hemen Tıkla
Bize Ulaşın!
Detaylı bilgi için whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.